Ana sayfa » iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir?
Blog

iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

img_4162

iPhone cihazınızın ekran videosu çekme özelliği olmadığı için bu yazıyı okumaktasınız. Sebebini bilmiyoruz belki oyun videosu, belki bir tutorial hazırlamak için ekran videosu çekmek istiyorsunuz ama şuanda iPhone cihazlar için IOS işletim sisteminde ekran videosu çekme özelliği malesef mevcut değil. Peki ya iPhone ekran videosu nasıl çekilir?

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor, iPhone için ekran videosu çekme özelliği olan bir uygulama yok fakat jailbreak olayını biliyorsanız var. Eğer ben ne olursa olsun ekran videosu çekmek istiyorum derseniz Google üzerinden önce iPhone cihazlara nasıl jailbreak yapılır onu öğrenmeniz gereklidir.

Şimdi gelelim iPhone cihazlar için nasıl ekran videosu çekildiğine, bazı firmaların yan uygulamaları ile iphone ekran videosu çekilebiliyor fakat bu uygulamalar App Store’da mevcut değil bunun için birazdan paylaşacağım uygulamarı kullanmanızdan doğacak olası virüs vb benzeri kötüye kullanımlar için sitemiz sorumlu değildir.

dr.fone – ios ekran videosu kaydedici

Bu uygulama ile iPhone ekran videosu çekme işlemi yapılabiliniyor fakat indirdiğinizde ücretsiz sürümü kullanıyorsunuz. İsterseniz ücretini ödeyerek sınırları kaldırabilirsiniz.

https://drfone.wondershare.com/get-download-link-to-your-email.html

1. Yukarıdaki linke giderek install butonundan uygulamayı cihazınıza kurun.

2. Cihazınızın Ayarlar > Genel > Aygıt Yönetimi sekmesine giderek bu yayıncıya güven seçeneğini işaretliyoruz.

3. Artık uygulamaya girebilirsiniz.

iPhone ekran videosu çekme

About the author

Mücahit Kütükde

Add Comment

Click here to post a comment