Ana sayfa » Anket Doldurarak İnternetten Ayda 250$ Kazanmak
Para Kazanma

Anket Doldurarak İnternetten Ayda 250$ Kazanmak

anket doldurarak para kazanma

Çalıştığınız iş ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir yada bir yere ödemeyeceğiniz kadar borcunuz olabilir. Böyle durumlarda ek iş ararsınız veya ekstra gelir modelleri ve para kazandıracak işlere yönelebilirsiniz. Kazandığınız para ihtiyacınızdan az ise masraflarınızı azaltmak yerine farklı iş modellerine bakabilirsiniz. Bu yazıda internetten para kazanma sanatı olan anket sitelerinden bahsedeceğiz.

Hemen para kazanmanız mı lazım? Ayda ekstradan 100$ kazanmayı kim istemez? O zaman online para kazanma konusunda en etkili ve hızlı olan anket doldurarak internetten para kazanma olayına girmek istemez misin?

Anket sitelerine kayıt olduğum zamanlar gerçekten para kazanacağımı düşünmüyordum ta ki ilk ödememi alana kadar. Ayrıca anket sitelerinde anketleri doldururken televizyonda Karadayı dizisini izliyordum. Yani hem eğleniyor hemde para kazanıyordum.

Bir anketi doldurmak ne kadar sürer?

Anketlerin süresi şirketten şirkete ve anketten ankete değişim gösterir. Bazı anketler 2 dakika sürebilir bazıları 50 dakika. Ama şunu unutmayın daha uzun süreli anketler size daha fazla para kazandırır.

Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar

1. Güvenlilir Anket Sitelerinde Anket Doldurun

Sizlerden gelen e-postalar ile bazı şikayetler alıyorum bunlar genelde ödeme yapmayan güvenilir olmayan anket siteleri hakkında oluyor. Burada dikkat etmenizi istediğim nokta anket sitesi seçerken güzel bir araştırma yapıp siteye üye olmanız. Aşağıda vereceğim listede güvenilir anket siteleri bulunuyor.

  • Anket siteleri sizden asla ücret talep etmezler kesinlikle böyle sitelerden uzak durun
  • TC kimlik numaranızı veya pasaport numaranızı hiçbir site istemez bunlar dolandırıcıdır.
  • Facebook, Google veya Twitter gibi hesaplarınız üzerinden üye olmayın. Mail, isim, soyisim yeterlidir.

2. Ne Kadar Fazla Anket Sitesine Üye Olursanız O Kadar Fazla Kazanırsınız

Eğer doğru ve güvenilir anket siteleri bulabiliyorsanız ne kadar fazla siteye üye olursanız o kadar çok kazanırsınız demektir. Bunun için sabırlı bir şekilde araştırma yapmalısınız. Ve Google üzerinden bulduğunuz anket sitesini araştırarak diğer kullanıcıların yorumlarını da okumalısınız.

Birazdan size göstereceğimiz anket sitelerinin hepsi güvenilir anket siteleridir.

3. Dürüst Olun

Aslında en önemli konu burası. Anketleri doldururken kesinlikle dürüst olun çünkü site çalışanları doldurduğunuz anketleri kontrol ediyorlar ve gerçek bir anket mi yoksa baştan savma hızlı yapılmış bir anket mi anlıyorlar. Bu şekilde site sizi üyelikten çıkarabilir ve kazandığınız parada çöpe gidebilir.

Benden size bir öneri : Kimlik hırsızlığına karşı uyanık olun. Eğer anket siteleri kimlik bilgilerinizi çalarsa sizin için iyi şeyler olmayabilir. Ekstra para kazanmak yerine kimlik bilgilerimin çalınmamasını tercih ederdim. Çoğu bilgiyi doğru vermek zorunda değilsiniz.

Başlıyoruz

Şimdi listeleyeceğimiz anket siteleri ile internetten para kazanma olayına hızlı bir adım atarak anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Swagbucks

anket doldurarak internetten para kazanma

Swagbucks, bir anket sitesinden daha çok eğlenebileceğiniz bir para kazandırma platformudur. Swagbucks ile video izleyerek, anket doldurarak, webde arama yaparak para kazanabilirsiniz.

Anketlere katıldığınızda sb puan kazanıyorsunuz. Bu sb puanları Amazon, Starbucks, Wallmart gibi sitelerde kullanabiliyorsunuz. Kayıt olur olmaz 5$ kazanıyorsunuz.

Bence en eğlenceli zamanı bu sitede geçireceksiniz, günlük olarak Swagbucks’u takip edin ve güzel ödüller kazanmaya bakın.

Buyrun Swagbucks

Survey Junkie

internetten para kazanma

İnternetten para kazanma nın diğer bir yoluda Surve Junkie anket sitesidir. Survey Junkie sitesine hemen üye olup anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu site en güvenilir anket sitelerindendir, gönül rahatlığı ile bilgilerinizi verebilirsiniz.

Telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan dilediğiniz yerde anketleri doldurabilirsiniz. Anketleri başarıyla doldurarak kazandığınız parayı Paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.

İnternetten para kazanma olayına girdiğimde ilk öğrendiğim anket sitesi Survey Junkie adlı siteydi ve ilk paramı çektiğimde 15 yaşındaydım.

Yandaki linkten üye olabilirsiniz. Survey Junkie

Inbox Dollars

anket doldurarak para kazanma

Inbox Dollars, üye olup hesabınızı aktifleştirdikten sonra 5$ bonus veriyor. Fakat bu bonusu 30$ bakiyeye ulaştıktan sonra çekebiliyorsunuz. Para kazanmak için siteye girip anketleri doldurmaya başlayın, güvenilirdir.

Inbox Dollars

Panda Research

anket doldurarak internetten para kazanma

Başka bir güvenilir anket sitesi.

  • E-posta okuyarak para kazanma imkanı
  • Anket başına 50$ kazanma imkanı
  • Arkadaşlarınızı davet ederek ödül kazanma imkanı
  • 3$ üyelik bonusu

Panda Research

American Consumer Opinion

internetten para kazanmak

Tercümesi Amerikan tüketici görüşü olan bu anket sitesinde tamamladığınız anket başına size ücret ödüyorlar. Ücretsizdir.

Üye olduğunuzda ilgi alanlarınızı soruyorlar ve anketleri ilgi alanlarına göre belirliyorlar. Verdiğiniz anket bilgileri ile şirketler daha iyi deneyime sahip oluyorlar ve verileri kendilerine göre verimli bir şekilde kullanıyorlar. Anketler genelde 5 dakika ile 40 dakika arasında sürüyor.

  • Her 100 puan için 1$ kazanıyorsunuz
  • 1000 puanda yani 10$ olunca paranızı çekebilirsiniz.
  • Paypal ile ödeme alıyorsunuz.

American Consumer Opinion

About the author

Mücahit Kütükde

Add Comment

Click here to post a comment