Ana sayfa » Online Oyun Oynayarak Para Kazanma İçin 10 En İyi Yöntem
Para Kazanma

Online Oyun Oynayarak Para Kazanma İçin 10 En İyi Yöntem

oyun oynayarak para kazanma

Oyun oynayarak para kazanma olayı nasıl olur diye soran okurlarımıza harika bir makale ile cevap veriyoruz. Evet yanlış duymadınız oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.

İnternetin ve mobil kullanımın yaygınlaşması üzerine her yıl yüzlerce yeni oyun ortaya çıkıyor. Hal böyle olunca oyun şirketleri tarafından farklı sistemlerde geliştiriliyor. Bunlardan bir tanesi online oyunlardan para kazanma sistemi. Oyun şirketleri tasarladığı oyunlardan milyar dolarları bulan gelirler elde ediyorlar. Bazen oyun şirketlerinin politikası haline gelen oyun oynayarak para kazanma sistemi hem oynatıyor hemde kazandırıyor.

Eskiden Metin2, Knight Online ve Clash Of Clans gibi oyunlarda hesap satma işlemleri ile para kazanmak çok kolaydı fakat bu oyunlar eski popülerliğini kaybetmiş durumdalar ve oyundan para kazanma için artık eskisi gibi rağbet görmüyorlar. Bu tarz oyunlarda bir karakter ile oynayıp karakterin seviyesini geliştirip level atlanıyordu ve level ne kadar yüksek olursa karakter o kadar fazla para ediyordu.

Artık yeni gelişen oyunlar ile oyundan para kazanma modeli değişti. Oyunun içindeki puanlar yada geliştirilen ürünleri direkt olarak nakite çevirebiliyorsunuz. İşte o oyunlar aşağıda.

Para Kazandıran Oyunlar

Para kazandıran oyunlar ile ne kadar çok vakit geçirirseniz o kadar çok para kazanırsınız.

İşte oyun oynayarak para kazanma yöntemleri.

1.Elit Çiftlik

oyun oynayarak para kazanma

Elit çiftlik oyunu ile oyun oynayarak para kazanmak çok kolay. Oyunda bir çiftlik sahibi oluyorsunuz ve gerçekteki gibi bir çiftlik yönetiyorsunuz. Elit çiftlik oyunu ile para kazanmak için yumurta, süt vs ürünler üretiyorsunuz.

Oyuna üye olduğunuzda size bir çiftlik veriliyor, üye olur olmaz tavuklardan yumurta üretip deponuzu büyütmeye odaklanmalısınız. Ardından ürettiğiniz yumurtaları toplayıp satıyorsunuz.

Elif çiftliğini listemizin birinci sırasında olmasının sebebi hem güvenilir olması hemde diğer çiftlik oyunlarından daha popüler olması.

2. Süper Çiftlik

Elit çiftlikle aynı sisteme sahip olan başka bir para kazandıran oyun.

3. Ütopya Online

4. Çılgın Tavuklar

5. Çılgın Çiftlik

6. Zombipio

7. Çiftlikbank

About the author

Mücahit Kütükde

Add Comment

Click here to post a comment